Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Garanti Cep

______________

Geliştirici: T. Garanti Bankasi A.S.
Çıkış Tarihi: 28.04.2012
Güncelleme Tarihi: 08.08.2018
Versiyon: 5.8


Açıklama

Kategori: Finans

Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması ile günlük bankacılık ihtiyaçlarınız ve ticari işlemleriniz olmak üzere tüm finansal işlemlerinizin yönetimi cebinizde! Bireysel ve Kurumsal müşteriler ile KOBİ’lerin istedikleri zaman, istedikleri yerden kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerini mobilden gerçekleştirebilmesini sağlayan Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması sayesinde para transferlerinizi ve fatura ya da vergi gibi ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir; döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilir; varlıklarınızın gelişimini görebilir; gelir ve giderlerinizi takip edebilir; gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinden inceleyebilir ve daha bir çok bankacılık işlemini mobil uygulamamız üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir, yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularını takip edebilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, bunlara ek olarak, yetki/onay tanımları dahilinde, Garanti Cep uygulamasında onaya düşen ticari işlemlerini bildirim yapısı üzerinden görüntüleyebilir ve onaylarını verebilirler.

Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasını kullanmak için Garanti İnternet / Garanti Cep parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a dokunarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Garanti Cep uygulamasının aldığı izinlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
www.garanti.com.tr/izinler

----

The management of your financials is on your mobile phone with Garanti Mobile Banking! With the Mobile Banking application that enables personal and corporate customers as well as the SMEs to easily perform all their banking transactions anywhere they want, you can perform your money transfers and bill or tax payments, view the progress of your assets from past to present, track your income and expenditures, view your future cycle expenditures on the calendar, and perform many other banking transactions instantly. Moreover, you may also apply for the general purpose loan and disburse it instantly.

Additionally, our corporate customers can view the transactions pending confirmation, and confirm the transactions through the notification system on Mobile Banking, within their authorization confirmation settings.

To use Mobile Banking, all you need is to have an Internet/Mobile Banking password. If you don't have a password, you can instantly get your password with your credit card or Paracard number by clicking on “Get Password”.

Version 5.8 Neler Değişti:

Garanti Cep, Avrupa’daki bankalar arasında en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor*. Biz de Garanti Cep’i sizin talep ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.

Yenilenen başvuru sayfamızda ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmeniz için size özel ürün teklifleri sunuyoruz. İlginizi çeken tekliflerimiz üzerinden, ürünün başvuru adımına kolayca gidebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şimdi, Garanti Cep’ten Zorunlu Trafik Sigortası yaptırabilirsiniz. Böylelikle kaza sırasında karşı tarafta oluşabilecek hasarların masraflarını, sigortanız ile zorluk yaşamadan karşılayabilirsiniz.

* The Forrester Banking Wave™: European Mobile Apps, 2018

---

Garanti Mobile offers best-in class user experience among other mobile banking applications in Europe. We try to improve Garanti Mobile Banking according to your suggestions.
In our renewed application page, we present special product offerings so that you can meet your needs easily. By tapping on the offers that interest you, you can access the related product application page and complete your application.
Now, you can purchase Mandatory Traffic Insurance that covers the damages caused to counterparty in case of accident.

* The Forrester Banking Wave™: European Mobile Apps, 2018
iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: