Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Garanti Cep

______________

Geliştirici: T. Garanti Bankasi A.S.
Çıkış Tarihi: 28.04.2012
Güncelleme Tarihi: 08.06.2018
Versiyon: 5.6


Açıklama

Kategori: Finans

Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması ile günlük bankacılık ihtiyaçlarınız ve ticari işlemleriniz olmak üzere tüm finansal işlemlerinizin yönetimi cebinizde! Bireysel ve Kurumsal müşteriler ile KOBİ’lerin istedikleri zaman, istedikleri yerden kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerini mobilden gerçekleştirebilmesini sağlayan Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması sayesinde para transferlerinizi ve fatura ya da vergi gibi ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir; döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilir; varlıklarınızın gelişimini görebilir; gelir ve giderlerinizi takip edebilir; gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinden inceleyebilir ve daha bir çok bankacılık işlemini mobil uygulamamız üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir, yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularını takip edebilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, bunlara ek olarak, yetki/onay tanımları dahilinde, Garanti Cep uygulamasında onaya düşen ticari işlemlerini bildirim yapısı üzerinden görüntüleyebilir ve onaylarını verebilirler.

Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasını kullanmak için Garanti İnternet / Garanti Cep parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a dokunarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Garanti Cep uygulamasının aldığı izinlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
www.garanti.com.tr/izinler

----

The management of your financials is on your mobile phone with Garanti Mobile Banking! With the Mobile Banking application that enables personal and corporate customers as well as the SMEs to easily perform all their banking transactions anywhere they want, you can perform your money transfers and bill or tax payments, view the progress of your assets from past to present, track your income and expenditures, view your future cycle expenditures on the calendar, and perform many other banking transactions instantly. Moreover, you may also apply for the general purpose loan and disburse it instantly.

Additionally, our corporate customers can view the transactions pending confirmation, and confirm the transactions through the notification system on Mobile Banking, within their authorization confirmation settings.

To use Mobile Banking, all you need is to have an Internet/Mobile Banking password. If you don't have a password, you can instantly get your password with your credit card or Paracard number by clicking on “Get Password”.

Version 5.6 Neler Değişti:

“Oturduğun yerden hayatı yönet!”*

Ürün başvuru sayfamız yenilendi!
-Alt menüdeki “+” butonuna basarak, yenilenen başvuru sayfamızdan ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz.
-Ayrıca; kredi, avans hesap, e-vadeli, yatırım ve sigorta ürünlerimiz için yenilediğimiz sayfalara da bu alandan ulaşabilirsiniz.
-Konut Kredisi hakkında bilgi almak veya başvuruda bulunmak için taleplerinizi ürün başvuru alanından bize iletebilirsiniz.

*@Liya’nın Babası; Henüz tarhana yapamıyoruz ama aşağıdaki malzemelere sahipseniz nasıl yapılacağı konusunda Ugi size yardımcı olacak :)
1 su bardağı toz tarhana
6 su bardağı sıcak et suyu (1 adet et su tablet ile hazırlanmış)
2 yemek kaşığı sıvı yağ
1 tatlı kaşığı domates salçası
1 çay kaşığı tuz
1/2 çay kaşığı karabiber
1 çay kaşığı pul biber

---

"Manage your life from where you sit!"*

Our product application page has been renewed!
-By pressing the "+" button in the sub-menu, you can find the products you need from our renewed application page.
-You can also reach credit, advance account, e-saving, investment and insurance products’ renewed pages from this area.
-To receive information about Housing Loan or to apply, you can send your requests to us from the same product application page.

* @Liya's Father; We can not do tarhana soup yet but Ugi will help you if you have the following ingredients :)
1 cup of powdered tarhana
6 cups of hot broth (prepared with 1 meat and water tablet)
2 tablespoons of oil
1 dessert spoon of tomato paste
1 tea spoon of salt
1/2 teaspoon of black pepper
1 tea spoon of flaked red pepper
iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: