Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Pierre Cardin

______________

Geliştirici: Pragma
Çıkış Tarihi: 17.10.2013
Güncelleme Tarihi: 11.09.2018
Versiyon: 2.5


Açıklama

Kategori:

Pierre Cardin, pierrecardin.com.tr resmi iPhone uygulamasıdır.


1950 yılında İtalyan asıllı modacı Mösyö Pierre Cardin tarafından Fransa’da temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya trendlerine yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka, yarasa kol ve maksi palto gibi buluşları hazır giyime armağan etmiş olan Pierre Cardin aynı zamanda Beatles’in ikonik giyim stilinin de mimarıdır ve otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda markasından biri olarak kabul edilmektedir. Bu gün, 140 ülkede sahibi olduğu hazır giyimden mobilyaya, aksesuardan ev tekstiline 650 farklı ürün grubu lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından biridir ve “modayı demokratikleştirerek” insanların yaşamına değer katma vizyonu ile var olmaktadır.

Bu uygulama ile Pierre Cardin’in detaylarla bezenmiş zengin tasarım dünyasını takip edebilir, ürün siparişi verebilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Siz de bu harika markayı keşfetmek için iPhone uygulamasını cebinize indirin!

Version 2.5 Neler Değişti:

Pierre Cardin uygulamamızı sizlere daha keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek için güncelledik.
Güncellenen Pierre Cardin Mobil App ile ilgili değerli yorumlarınızı sales@pierrecardin.com.tr adresinden bize iletmenizden memnuniyet duyarız.

Yenilikler App'imizde, Pierre Cardin Cebinizde.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: