Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Audi Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Audi uygulaması, Audi hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Audi hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Audi son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Audi videoları, Audi etkinlik videoları, Audi fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Audi araç ilanları ve ikinci el Audi fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Audi uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Audi fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Audi haberlerini, Audi videolarını, Audi test sürüşü videolarını, Audi fotoğraflarını ve ikinci el Audi araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: