Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com BMW uygulaması, BMW hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, BMW hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. BMW son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından BMW videoları, BMW etkinlik videoları, BMW fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el BMW araç ilanları ve ikinci el BMW fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com BMW uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el BMW fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz BMW haberlerini, BMW videolarını, BMW test sürüşü videolarını, BMW fotoğraflarını ve ikinci el BMW araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: