Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Fiat Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Fiat uygulaması, Fiat hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Fiat hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Fiat son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Fiat videoları, Fiat etkinlik videoları, Fiat fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Fiat araç ilanları ve ikinci el Fiat fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Fiat uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Fiat fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Fiat haberlerini, Fiat videolarını, Fiat test sürüşü videolarını, Fiat fotoğraflarını ve ikinci el Fiat araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: