Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Hyundai Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Hyundai uygulaması, Hyundai hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Hyundai hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Hyundai son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Hyundai videoları, Hyundai etkinlik videoları, Hyundai fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Hyundai araç ilanları ve ikinci el Hyundai fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Hyundai uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Hyundai fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Hyundai haberlerini, Hyundai videolarını, Hyundai test sürüşü videolarını, Hyundai fotoğraflarını ve ikinci el Hyundai araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: