Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, Mercedes-Benz hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Mercedes-Benz hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Mercedes-Benz son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Mercedes-Benz videoları, Mercedes-Benz etkinlik videoları, Mercedes-Benz fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Mercedes-Benz araç ilanları ve ikinci el Mercedes-Benz fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Mercedes-Benz fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Mercedes-Benz haberlerini, Mercedes-Benz videolarını, Mercedes-Benz test sürüşü videolarını, Mercedes-Benz fotoğraflarını ve ikinci el Mercedes-Benz araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: