Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Mini Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Mini uygulaması, Mini hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Mini hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Mini son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Mini videoları, Mini etkinlik videoları, Mini fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Mini araç ilanları ve ikinci el Mini fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Mini uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Mini fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Mini haberlerini, Mini videolarını, Mini test sürüşü videolarını, Mini fotoğraflarını ve ikinci el Mini araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: