Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Porsche Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Porsche uygulaması, Porsche hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Porsche hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Porsche son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Porsche videoları, Porsche etkinlik videoları, Porsche fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Porsche araç ilanları ve ikinci el Porsche fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Porsche uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Porsche fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Porsche haberlerini, Porsche videolarını, Porsche test sürüşü videolarını, Porsche fotoğraflarını ve ikinci el Porsche araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: