Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Renault Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Renault uygulaması, Renault hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Renault hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Renault son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Renault videoları, Renault etkinlik videoları, Renault fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Renault araç ilanları ve ikinci el Renault fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Renault uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Renault fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Renault haberlerini, Renault videolarını, Renault test sürüşü videolarını, Renault fotoğraflarını ve ikinci el Renault araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: