Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Skoda uygulaması, Skoda hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Skoda hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Skoda son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Skoda videoları, Skoda etkinlik videoları, Skoda fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Skoda araç ilanları ve ikinci el Skoda fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Skoda uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Skoda fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Skoda haberlerini, Skoda videolarını, Skoda test sürüşü videolarını, Skoda fotoğraflarını ve ikinci el Skoda araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: