Binlerce Türkçe iPhone ve iPad Uygulamalarında Ara:

Tasit.com Volkswagen Haber, Video, Galeri, İlanlar

______________

Geliştirici: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Çıkış Tarihi: 27.07.2015
Versiyon: 1.0


Açıklama

Kategori:

Tasit.com Volkswagen uygulaması, Volkswagen hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Volkswagen hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Volkswagen son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Volkswagen videoları, Volkswagen etkinlik videoları, Volkswagen fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Volkswagen araç ilanları ve ikinci el Volkswagen fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Volkswagen uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Volkswagen fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Volkswagen haberlerini, Volkswagen videolarını, Volkswagen test sürüşü videolarını, Volkswagen fotoğraflarını ve ikinci el Volkswagen araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.


iPad ekran görüntüleri


iPhone ekran görüntüleri


Cihazınızdan indirmek için QR kodu kullanabilirsiniz: