Redsn0w untethered jailbreak güncellendi


Yeni Sürüm 0.9.10b3

Artık muhtemelen tüm dünya redsn0w 0.9.10 serisi ile iPhone, iPad ve iPod Touch’ların untethered olarak jailbreak yapılabildiğini biliyor. Ve her ne kadar iOS 5.0.1 untethered jailbreak nerede ise sorunsuz olarak çalışsa da, jailbreak forum sayfalarına göre bir çok kişi de çeşitli problemler ile karşı karşıya.

Bu problemlerin en büyüğü ise Cydia’dan indirilen IntelliScreenX ve OpenSSH gibi bazı popüler programların çalışmaması hatta tamamen kaybolması. Bunların üzerine bir de Cydia’daki yoğunluktan dolayı meydana gelen zaman aşımı aksaklıkları da eklenince bir çok kişi mağdur olmuş gözüküyor.

Cydia’daki trafik saatler geçtikçe zaten azalıyor ve iPhone-Dev Team de geçtiğimiz saatlerde yukarıda anlattığımız problemleri çözmek için redsn0w 0.9.10b3 güncellemesini çıkarttı. Yeni sürüm raporlara göre şu ana kadar çıkan en sağlıklı sürüm!Eğer henüz Jailbreak yapmadıysanız direk bu sürümü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer cihazınız jailbreak’li bile ise yine direk bu güncellemeyi çalıştırarak sorunları çözebilirsiniz.

redsn0w 0.9.10b3 Mac sürümünü burdan indirin.
redsn0w 0.9.10b3 Windows sürümünü burdan indirin.

iOS cihazlarınıza nasıl jailbreak yapabileceğinizi ayrıntılı olarak Jailbreak sayfamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca daha önceki tüm haberlerimizde ve tutorial’larımızda da linkler güncellenmiştir.

4 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 4
    Apoo Bilek on Facebook

    Arkadaşlar ben yurtdışından gelen iphone 4ümü simkilitli diye kendi bilgisayarım aracılığıyla versiyon 5.0.1e yükselttim. ama herhangi bi değişiklik olmadı. ve hatta daha kötü oldu. şimdi 5.0.1 in sim kilidi kırılmıyor. versiyon 5e yükseltmeseydim sim kilidi kırılıyormuş . ama şuan kırılamıyor. tekrar versiyon 4ede düşürülemiyor .. 🙁 ne yapmam lazım lütfen yardım edin :(:(:(

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.