Samsung’dan ilginç reklam!


Android telefonlar süphesiz piyasada önemli bir yere sahip ve Apple iOS ile büyük rekabet içinde. Ve Android işletim sisteminin en büyük ortağı tabi ki Samsung ve büyük ilgi gören Galaxy SII isimli akıllı telefonu. Samsung’un bu telefon ile ilgili son TV reklamı oldukça agresif ve direk iPhone hayranlarını hedef alıyor!

Reklam, iPhone için kuyruğa girenlerle bir nevi dalga geçiyor! İşin ilginci ise özellikle iCloud özelliklerinin Samsung’da daha iyi olduğu ve bunun için kuyruğa girmenin gerekmediği teması üzerinde duruluyor!

Reklama bir göz atıp, fikirlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Samsung ve Galaxi SII sizce Apple ve iPhone’dan servis ve telefon olarak daha mı iyi yoksa siz de bizim gibi bu reklamı biraz fazla agresif ve gereksiz mi buluyor sunuz?

http://youtu.be/wwct7AvRuB4Kategoriler

6 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 3
    Kemalettin Köse on Facebook

    ben gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum bu Samsung’u, hep yalan dolan.. hesapta ekranı büyükmüş.. İş sanki büyüklükte sadece, halen piyasada şu an iPhone 4 ve 4S’ten daha yüksek çözünürlükte bir telefon yok bir kere.. üstelik 3.5 inch’lik bir ekran ile 4.3 inchlik ekrandakinden daha fazla piksele sahip.. daha ne diyeyim

  2. 5
    Savaş Yinanc on Facebook

    teknoloji anlamında samsung geçmiş gibi gözüksede apple bunu yapamıcağı anlamına gelmez.apple olayı bayağı ticarete dökmüş bu ticari palitikaları yüzünden bir takım teknolojileri kullanmıyor flash gibi.bir iphone kullanıcısı olarak şunuda demeden edemicem samsung glx hız açısından iphone 4s den üstün.yalnız iphone de bir hastalık vazgeçmekde zor.

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.