iOS 7 Jailbreak çalışmaları başlamış bile!


Her yeni iOS çıktığında birçok kullanıcı Jailbreak’ten bir süre de olsa vazgeçip geçmemek konusunda tereddüt yaşayabiliyor.  Özellikle iOS 7’de bu durum biraz daha içinden çıkılmaz bir hal almış durumda çünkü iOS 7 gerçekten şu ana kadar çıkan tüm iOS sürümleri arasında en çok yeniliğe ve değişikliğe sahip olan ve yüklemeye değer işletim sistemi.

Eğer sizden kararsızlardan sanız, size yardımcı olacak bir haberimiz var. En son jailbreak işleminin sahibi evad3rs ekibi iOS 7 jailbreak üzerinde çalışmaya başlamış bile. Hatta bazı açıkların bulunduğu bile söyleniyor. Apple iOS 7’nin programcı sürümünün son halini Salı günü çıkardı ve bu sürüm çok büyük ihtimalle önümüzdeki Çarşamba herkes için çıkacak versiyon ile aynı. iOS 7 jailbreak için henüz bir tarih yok ancak bu sefer o kadar da uzun bir süreç beklenmiyor. Yapım temelinde değişiklikler olan iOS 7 herne kadar jailbreak’çilerin için yeni olsa da, işletim sisteminin yeniliği daha çok açık olacağı manasına geliyor.

Bu arada hemen söyleyelim, evad3rs ekibi şu an itibarı ile iOS 6.1.4’u de untethered olarak jailbreak yapmış ama henüz son kullanıcının kullanabileceği pratiklikte değilmiş.Jailbreak ile ilgili haberleri her zaman ki en hızlı şekilde okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Kategoriler

7 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 6
    serdar

    bildğin windows mobile olmuş .stve jobstan sonra apple pert … yazık yazık … bune yha çoçuk teli gibi hani şu oyuncakçılarda olurya rengarenk palyanço gibi … 8 yıldır iphone kullanıyorum bu ne kardeşim rehber cevaplama .sorunları arama sorunu ekran kilit sorunu yaz yaz bitmez hele kamera yan çevirip video çeken oldumu yazılar yatay konumda yer değiştirmiyor .arkada çalışan uyugulamaları kapatmak eh işte .zaten oda vardı .jailbreak yaptığımda multiflow .diye bi program vardı cydıa da .ordan kuruyordum .buna 5 çeker sbsetting felan vardı şimdi aşğıdan elini yukarı felan çekiyorun komik olmuşş .

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.