iOS 7 için yazılan ilk Jailbreak eklentilerinden: SwitchSpring


Evasi0n’ın iOS 7 Jailbreak’i çıkartmasının ardından hazırlıksız yakalanan Jailbreak eklenti geliştiricileri çalışmalarına başlamış ve ilk ürünler çıkmaya başlamış gözüküyor.

SwitchSpring iOS 7 için geliştirilen eklentilerden bir tanesi. SwitchSpring arkada çalışan tüm uygulamaları uygulama geçiş ekranında bir kere de kapatmanızı sağlayan Ücretsiz bir Jailbreak eklentisi.

switchspring

Kurulum yapıldıktan sonra uygulamalar arası geçiş ekranında Ana Sayfa görüntüsünü normalde yukarı ittirip kaldıramıyorsunuz, işte bu eklenti tam da burada çalışıyor. Ana Sayfa görüntüsünün olduğu yerde yukarı ittiriyorsunuz ve size SpringBroard’un restart olmasını ya da Tüm uygulamaları bir kere de kapatmanıza yardımcı oluyor.

Açıkçası bu eklenti iPhone 4 gibi iOS 7’de sıkıntı yaşayanlar için epey yardımcı olacaktır. Tabi aynı zamanda tüm uygulamaları tek tek kapatma derdinden de kurtulmuş olacaksınız.SwitchSpring uygulaması Cydia’da otomatik gelen Bigboss reposundan indirilebilir.

4 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 4
    Abdurrahman

    Maalesef ben de iphone4 te denedim ve olmadı yine eskisi gibi yukarı ittirince kapanıyor. Hiç iyi olmadı 7 benim için :=) tek iyiliği şarj bitince jailbreak gitmiyor o kadar 🙂 ne moviebox ne musix boxx var 🙁 geçmeyenler biraz daha beklesin bence

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.