Apple Store Türkiye Mağazası Resmen Açıldı!


Bugün Facebook takip eden takipçilerimizin de gördüğü gibi Apple Store’un açılışından bazı görüntüler paylaştık.

Apple Store, Zorlu Center’daki mağazasının açılışı için yüzlerce kişi kuyruktaydı. Tabi neden insanlar kuyruktaydı bunun cevabı öncelikle Apple Store mağazasına ilk girenlerden olabilmek bir diğer ve elle tutulur sebep ise de Apple store’un açılışa özel ilk 4500 kişiye Apple t-shirt’ü hediye etmesi.

apple-store-acilis-01

apple-store-acilis-02Açıkçası bu kadar beklenen bir mağazanın açılışında daha farklı hediye yöntemleri uygulanabilirdi, tabi ki Apple’ın açılış için bir hediye verme zorunluluğu yok ancak daha hoş ve ince düşünceli bir şey olabilirdi diye düşünmeden edemiyoruz. En azından t-shirt’ün İstanbul’a veya Türkiye’ye özel ifadeler barındırmış olması güzel olabilirdi. Önünde renkli bir Apple Logosu, arkasında da ense bölgesinde küçük bir Apple Store, Zorlu Center yazısı bulunuyor.

apple-store-acilis-10

apple-store-acilis-03

Apple Store mağazasına ilk girenlerden olmak için insanların girdiği kuyruğun gayet organize bir şekilde olduğunu ördük ve etrafta bir çok yurt dışından gelen Apple çalışanı sürekli organizasyon üzerinde çalışmalarda bulunuyorlardı. İçeri girebilmek ve aradan kaynak olmasını engellemek adına yurt dışındaki modele benzer bir yöntemle gelen kişilere birer kart vererek girişleri sağlandı.

apple-store-acilis-04

Tabi ki bunun ardından mağazadan içeri girdiklerinde, Apple çalışanlarının coşkulu karşılamalarıyla içeriye davet edilirken kendilerine t-shirt hediyeleri verildi ve mağazasyı dolşamaya başlayabildiler. Mağazadan çıkan kişilerle de bazı görüşmeler yaptık, aşağıdaki fotoğrafta Çekmeköy’den gelip sabahın erken saatlerinde sıraya giren ve hediyelerini aldıktan sonra çıkan Fahri ve Volkan adındaki 2 Apple severden bize poz vermelerini istedik, teşekkürler 😉

apple-store-acilis-08

apple-store-acilis-07

apple-store-acilis-06apple-store-acilis-09

Apple Store bugün akşam saatlerinden itibaren rahatça ziyaret edilebilecek bir ortama kavuşacaktır, yerini merak edenler aşağıdaki haritayı kullanaibilirler.

Zorlu Center – Zincirlikuyu – Istanbul

+ Hiç yorum yok

Seninkini ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.