iPhone 6 sunumu 9 Eylül Salı günü yapılacak


Bugün Recode,  Bloomberg ve The Wall Street Journal gibi tanınmış haber ajansları Apple’ın kesin olarak 9 Eylül Salı günü yeni iPhone’ları tanıtmak için sunum hazırlıklarına resmen başladığını duyurdu.

Eylül, zaten yeni iPhone’ların muhtemelen çıkacağı ay olarak çoktan takvimlerimizdeki yerini almıştı ama başımı yoksa sonu mu olacak pek belli değildi. Apple’ın daha önceki iPhone tanıtım takvimlerine bakacak olursak; iPhone 6 muhtemelen 19 Eylül Cuma günü Avrupa ve Amerika’da satışa çıkacak. Türkiye’de resmen satışın başlaması ise muhtemelen Kasım’ı bulabilir diye tahmin ediyoruz.

Bakalım Apple gerçekten dedikodu edildiği gibi hem 4.7 hem 5.5 inç ekran boyutlu iki model birden mi çıkaracak! Ben şahsen tek model bekliyorum.Gerçekten iki model birden çıkarsa siz hangisini tercih ederdiniz?

Unutmadan hatırlatalım, büyük bir aksilik çıkmazsa 9 Eylül Salı günü Türkiye saati ile saat 20:00’den itibaren sunumun Türkçe yazılı anlatımını Facebook sayfamızda gerçekleştireceğiz. Gözünüz bizde olsun 🙂

Kategoriler
Etiketler

3 Yorumlar

Seninkini ekle

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.