iOS 7 için yazılan ilk Jailbreak eklentilerinden: SwitchSpring

By on 24 Aralık 2013

Evasi0n’ın iOS 7 Jailbreak’i çıkartmasının ardından hazırlıksız yakalanan Jailbreak eklenti geliştiricileri çalışmalarına başlamış ve ilk ürünler çıkmaya başlamış gözüküyor.

SwitchSpring iOS 7 için geliştirilen eklentilerden bir tanesi. SwitchSpring arkada çalışan tüm uygulamaları uygulama geçiş ekranında bir kere de kapatmanızı sağlayan Ücretsiz bir Jailbreak eklentisi.switchspring

Kurulum yapıldıktan sonra uygulamalar arası geçiş ekranında Ana Sayfa görüntüsünü normalde yukarı ittirip kaldıramıyorsunuz, işte bu eklenti tam da burada çalışıyor. Ana Sayfa görüntüsünün olduğu yerde yukarı ittiriyorsunuz ve size SpringBroard’un restart olmasını ya da Tüm uygulamaları bir kere de kapatmanıza yardımcı oluyor.

Açıkçası bu eklenti iPhone 4 gibi iOS 7’de sıkıntı yaşayanlar için epey yardımcı olacaktır. Tabi aynı zamanda tüm uygulamaları tek tek kapatma derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

SwitchSpring uygulaması Cydia’da otomatik gelen Bigboss reposundan indirilebilir.

Hakkında Gokhan Darcan

Technologist, Co-Founder of iPhone Turka

4 Comments

 1. süleyman

  25 Aralık 2013 at 18:15

  ben iphone 5 e indirdim olmuyor yardım

 2. cemal

  27 Aralık 2013 at 11:17

  çalışmıyor iphone4

  • Gokhan Darcan

   27 Aralık 2013 at 11:20

   Videomuzda iPhone 4 kullanılmıştır, videoda görebileceğiniz üzere sorunsuz çalışıyor.

 3. Abdurrahman

  20 Ocak 2014 at 11:55

  Maalesef ben de iphone4 te denedim ve olmadı yine eskisi gibi yukarı ittirince kapanıyor. Hiç iyi olmadı 7 benim için :=) tek iyiliği şarj bitince jailbreak gitmiyor o kadar 🙂 ne moviebox ne musix boxx var 🙁 geçmeyenler biraz daha beklesin bence

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

// IFRAME POPUP ADDON