iPhone 4S Resmen 16 Aralık’ta Türkiye’de satışta!


iPhone 4S, Amerika ve Avrupa’da çıkışının üzerinden geçen yaklaşık 2 ay üzerine Türkiye’deki 3 operatör aynı anda satışına başlıyor.

Hepinizin bildiği gibi daha önceki iPhone modelleri çıktığında Turkcell ve sonrasında Vodafone iPhone’da çeşitli kampanyalar yapmış ancak Avea hep bu konuda geride kalmış ve desteğini belirtmemiştir. Bu sefer ilk kez 3 operatör birden iPhone satışına aynı anda başlayacaklar.

iPhone 4S, 16 GB’lık, 32GB’lık ve 64GB’lık versiyonları ile cazip paket avantajları ile satışa resmen çıkacak. Amerika’da 16GB’lık iPhone 4S fiyatı 700 dolar yani yaklaşık 1.280TL’ye geliyor, Türkiye’de operatörlerin yapmayı planladığı fiyatlar ise şöyle:

3 operatör de birbirine yakın paket ve fiyatlarla satışa çıkacak. iPhone 4S’in en ucuz modeli (16 GB) kontratsız olarak 825 euro (2.020 TL) , en pahalı iPhone 4S’in (64 GB) fiyatı 1.100 euro (2.700) seviyelerinde olması bekleniyor. 32GB’lık orta seviye iPhone 4S’in fiyatının ise 960 euro’ya (2.350 TL) karşılık gelmesi bekleniyor.

Henüz net fiyatlar operatörler tarafından resmi olarak açıklanmadı, açıklandığında tüm operatörlerin paket ve fiyatlarının karşılaştırmalarını sizlere sunacağız.

Planlama yaparken iPhone 4S’in detaylı özelliklerine bir daha göz atmanızı öneririz.

Aşağıda iPhone 4S satışını Turkcell, Vodafone ve Avea’nın sitelerinde ana sayfalarında duyurduklarını görebilirsiniz:

Turkcell:

Vodafone:Avea:

+ Hiç yorum yok

Seninkini ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.