iPhone Turka’dan 2013 Yeni Yıl Hediyesi!


2012 yılının da sonuna artık çok yaklaştık, bu sene iPhone ve iPad konularında bir çok yenilikler ve güncellemelerle hep sizlere en hızlı ve en doğru bilgileri vermeye çalıştık.

Geçtiğimiz yıl vermiş olduğumuz sözleri tutmuş olmanın verdiği gururla siz değerli takipçilerimiz için bu yıl da yeni yıl hediyesi vermeye karar verdik.

2013 yılına çok az bir zaman kala sizlerle ufak bir oyun oynayarak başarılı olan 1 kişiye hediye vermeye karar verdik.

Hediyemiz 1 kişiye “25 TL değerinde iTunes Gift Kart”iTunes Gift Kart nedir? iTunes’da paralı uygulama, müzik ve video’ları satın alabileceğiniz ön ödemeli bir hediyedir. Oyunu kazanan kişinin Türkiye hesabı olan email adresinize 25TL değerindeki hediye tarafımızdan gönderilecektir. Böylece o hesap ile 25TL değerine kadar istediğiniz uygulama, müzik ve video alabileceksiniz.

Evet yanlış duymadınız, yeni bir soruyla karşınızda olacağız, yarışma kurallarını aşağıda okuyabilirsiniz:

Kazanmak için yapmanız gereken:
Öncelikle Facebook sayfamızı beğenmeniz. Ardından sadece Facebook sayfamızda yayınlayacağımız sorumuza yorum olarak cevabınızı yazmanız ve yayınlanan soruyu kendi duvarınızda paylaşmanız gerekiyor.Kurallar:

  • Yapılan tahminlerde gönderim sırasına göre gelen ilk doğru seçenek bizden bir “25 TL değerinde iTunes Gift Kart” kazanacak
  • Yorumlar sadece  Facebook sayfamızda yer alan ilgili güne ait sorumuzda yapılmak zorundadır
  • Cevap verilen soru resminin “Paylaş” butonuna basılarak aynı zamanda kendi duvarınızda paylaşılması gerekmektedir
  • Kazanan kişilerin Facebook hesabının doğru olması gerekmektedir
  • Kazanan kişilerin Facebook sayfamızı beğenmiş olmaları zorunludur
  • İletişim gerçek Facebook hesap sahipleri ile olacaktır, doğru tahminde bulunan kişinin hediyeyi alacağı iTunes email adres bilgileri bu hesaplardan istenecek, sahte isimlere gönderim yapılmayacak, sahte isim kullanan kişilerin tahmini geçersiz sayılacak ve bir sonraki doğru tahminde bulunan kişi kazanmaya hak kazanacaktır. Fiziksel bir kart verilmeyecektir, hediye kazanan kişinin email hesabına gönderilecektir.
  • Hediyemiz sadece Türkiye App Store’da geçerli olduğu için iTunes hesabınızın Türkiye hesabı olması zorunludur, aksi takdirde hediye kart kullanılamayacaktır
  • Yarışmanın sonucu her yarışma için ertesi gün açıklanacak ve kazananlar aynı soru başlığında belirtilecektir. Gün sonuna kadar doğru cevap verilmemiş ise ilk doğru cevap verilene kadar açık kalacaktır.

Yarışmamız yeterli ilgi olmadığından dolayı sona ermiştir.

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.