iOS 6 ve iPhone 5 Untethered Jailbreak – Çok yakında!


iOS 6 ve iPhone 5 için untethered jailbreak bekleyenlere müjdeli haber! Dev Team’in planetbeing isimli deneyimli hacker’i bugün Reddit isimli haber portalına önemli bir açıklamada bulundu.  Dev Team ekibi çoktan iOS 6.0.2’yı hem de untethered olarak jailbreak yaptı ve çıkması için sadece iOS 6.1’in Apple tarafından çıkarılması bekleniyor.

Hacker’in söylediklerine göre bu jailbreak iPhone 5’te de sorunsuz olarak çalışıyor!

 

planetbeing iOS 6.0.2’da untethered jailbreak için 4 tane açığın kullanıldığını ve eğer bu jailbreak’ı şimdi çıkarırlarsa, Apple iOS 6.1’de hepsini birden kapatacağı için şimdilik jailbreak’ı dünya ile paylaşmadıklarını açıkladı.

Gözüken o ki iOS 6 ve iPhone 5 untethered jailbreak’in çıkması için artık günler sayılı. Apple’ın iOS 6.1’i önümüzdeki bir iki hafta içinde çıkarması bekleniyor ve planetbeing’in söylediklerine bakılacak olursa hemen ardından iOS 6.1 untethered jailbreak çıkacak!

Gelişmeler ve iOS 6.1 untethered jailbreak çıkar çıkmaz detaylar ve tutorial’lar daha önce de olduğu gibi en hızlı şekilde sitemizde olacak.Gözünüz bizde olsun!

 

8 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 5
    Kaan gökhan

    Evet arkadaşlar “planetbeing” iphone 5 ve iphone 4s 6.0.1 untethered jailbreak yapmayı başarmış ve sorunsuz çalıştığını belirtmiş. yukarıda denilen gibi 6.1 apple tarafından yayıldığı zaman ios6 jailbreak’i piyasaya sürülcek..

  2. 8
    evren

    4s için yani A5 işlemciler içinde geçerliliği kesin mi? yeter artık yükselttiğime yükselteceğime pişman oldum çıksın artık 7 ayı geçti bekleye bekleye!!!

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.