evasi0n Jailbreak iOS 6.1.3 versiyonunda çalışmayacak!


Jailbreak’çilere üzücü bir haberimiz var, beklenildiği gibi Apple iOS 6-iOS 6.1.2 versiyonlarında Jailbreak yapmak için kullanılan açığı tesbit etmiş durumda.

İlk incelemelere göre iOS 6.1.3 versiyonunun 2. betasında Apple’ın bu açığı kapattığı görülüyor.iOS 6.1.3 güncellemesinde Japonya Haritalarında iyileştirme ve kilit ekranı güvenlik açığı dışında çok bir yenilikle gelmeyecek gibi gözüküyor. Jailbreak yapmayı düşünenlerin ise, eğer iOS 6 ve sonrası versiyon kullanmıyorlarsa iOS 6.1.3 çıkmadan iOS 6.1.2’ye güncellemelerini tavsiye ederiz.

4 Yorumlar

Seninkini ekle
 1. 1
  ibrahimh halil

  s.a arkdşlR iphone 5 i mi az önce güncelleme yapıp 6.1.2 ye yükselttim.daha sonra jailbreakı yüklemeye çalıştım fakat ) hmm:restore failed (-250)?! diye hata veriyor.ne yapmam gerekir yardımcı OLABLECEK VARSA sevinirim..

  • 2
   Atakan Kuyular

   ilk önce itunese gir cihazı sıfırla yeni bir iphone olarak ayarla iphone nu sonra itunes i kapat evasiona gir yap jailbreakını yaptıktan sonra itunese gir bu aygıtı sürdür de yani eski aleti geri yükleyecek ve içindede cydia yüklü olacaktır

 2. 4
  Murat

  Hocam iyi günler benim iphone 3gs evasion ile 6.1.2 jailbreak yaptım herşey düzgün birşekilde oldu ama bir türlü şebeke gelmedi hep aranıyor diyor yurtdışı simlocklu 05.14.02 baseband

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.