Son Dakika: iPhone 4S ve iPad 2 Untethered Jailbreak Windows sürümü de çıktı!


iPhone 4S ve iPad 2 için untethered jailbreak dün çıkmış ve hemen sizlerle paylaşıp nasıl Jailbreak yapabileceğiniz ile ilgili Tutorial’larımızı yayınlamıştık.

Ancak Jailbreak sadece Mac sahibi kullanıcılar için çıkmış ve çoğu Mac sahibi olmayan iPhone 4S ve iPad 2 sahibi  Windows versiyonunun ne zaman çıkacağını beklemeye başlamıştı ve Windows versiyonu da yaklaşık bir saat önce yayınlandı ve artık karşınızda.

iPhone 4S’inizi veya iPad 2’nizi Jailbreak yapmak istiyorsanız, hem Mac hem de Windows için aşağıdaki Tutorial’larımızı adım adım okuyarak yapabilirsiniz;iPhone 4S nasıl Untethered Jailbreak yapılır ?

iPad 2 nasıl Untethered Jailbreak yapılır ?

Önemli Uyarılar • İlk çıkan jailbreak programlarında bazı sorunlar olabiliyor, riskleri azaltmak için beklemekte fayda var.
 • Daha da önemlisi; jailbreak programları iPad ve iPhone’larınızın garantisini geçersiz kılabilir ve hatta cihazlarınızı bozabilir. Bu tür problemler çok sık karışlaşılan şeyler değil ama biz iPhoneTurka ekibi olarak sizi yine de uyaralım. Risk tamamen işlemi yapan kişiye aittir.
 • Gelen haberlere göre jailbreak programının linki yüklenmeden dolayı ara sıra çalışmıyor olabilir. Ve de Cydia da aynı şekilde bu gece pek iyi performans göstermeyebilir.
 • Yeni iOS versiyonu çıkana kadar Apple iOS 5.0.1′i imzalama yöntemine izin verecektir, bu yüzden bir an önce 5.0.1′e geçilmesinde fayda var.
 • iPhone’unuzun her ihtimale karşı yedeğini almayı unutmayın.
 •  iTunes versiyonunuzun son sürüm olduğundan emin olun.

 

10 Yorumlar

Seninkini ekle
  • 8
   sinan

   merhabalar ben jailberk yapım dedım tel gıttı resetledım ama bu sefer de mail adresi istiyor adresi arkadaşım hatırlamıyor ama şifreyi biliyoruz ama kullanamızyouz lutfen yardım edın 4 gun dur uraşıyoruz

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.