iPhone 5, 21 Eylül’de çıkacak. İşte fotoğrafları:


Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde iPhone 5 ilgili önemli detayları sitemizden duyurmuştuk ve hatta üretim aşamasından önce yeni iPhone’un çerçevesi, ön ve arka yüzünü gösteren fotoğraflar da yayınlamıştık. Bu sabah gelen haberler ve fotoğraflar ise artık
iPhone 5’in tüketiciye ulaşacak son halini gösteriyor.

İnternet’in güvenilir sitelerinden biri olan 9to5 tarafından yayınlanan bu haber ve yine daha önce defalarca Apple ürünleri ile ilgili doğru haberler yapan iLab isimli web sitesinin yayınladığı fotoğraflar daha önce duyurduğumuz; daha büyük ekran, küçük USB girişi ve yeri değişmiş kulaklık girişi haberlerine de birebir uygun gözüküyor.

iMore isimli bir başka site ise bu sabah iPhone 5 ve Mini iPad’in 12 Eylül’de açıklanacağını ve yeni iPhone’un 21 Eylül’de satışına başlanacağını duyurdu. Esasında bu tarihler daha önce bir iki haber sitesinde daha dillendirilmişti ancak biz güvenilirliğine inanmadığımız için sitemizde yayınlamamıştık. Mini iPad’in çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor! 

Gelişmeleri yakından takip edip takipçilerimize duyurmaya devam edeceğiz.

Yeni iPhone’un iç dizaynını da merak ediyorsanız bu videoyu izleminizi tavsiye ederiz:

Kategoriler

4 Yorumlar

Seninkini ekle
  1. 3
    Berkay

    fotoğrafların çıkacak olan iphone 5’e ait olduğunu düşünmüyorum. Çıktığında buradakinden bambaşka bir iphone ile karşılaşabiliriz.

  2. 4
    Cem

    bence o kadar da iyi bir tasarım olmamış eğer gerçek ise. ayrıca kulaklık girişinin alt kısma alınması bence gayat kötü bir özellik olacaktır. ipod touch’a benzetmişler iyice.. puan iphone 4s’e oranla 5/10.

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.