Hava durumu uygulaması ve iPhone’ların yavaş açılma problemi çözüldü!


evad3rs ekibi söz verdiği gibi Cydia üzerinden hem hava durumu uygulamasında yaşanan problemi çözen hem de bazı kullanıcıların yaşadığı iPhone’ların normalden uzun süren açılma sıkıntısını gideren bir paket yayınladı! Ayrıca hacker’lar yaptıkları açıklama da; bu problemleri yaşamıyorsanız bile bu güncellemeyi yapmanızı tavsiye ediyor.

Cydia’da ki paketin adı evasi0n 6.0-6.1 Untether ve Cydia’da otamatik olarak “changes” menüsü altında beliriyor.Bu paketle beraber evasi0n jailbreak programı da evasi0n 1.1 olarak güncellendi. Biz de evasi0n jailbreak işlemini adım adım anlattığımız haberimizde tüm linkleri sizin için yeniledik!

evasi0n23


19 Yorumlar

Seninkini ekle
 1. 5
  Hakan

  Yukarıda bahsettiğiniz gibi “Changes” menüsünden güncellemeyi yapmama rağmen hava durumu uygulaması çalışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz???

 2. 8
  onur

  arkadaşlar yaptım jailbreak’i ancak hava durumunda sıkıntı olmamasına rağmen cihazımı kapatıp açmaya çalıştığımda apple logosunda kalıyor kapatmadan önce sıkıntı yoktu 2 dakika oldu hala apple logosunda cihaz

 3. 9
  İsgender

  Merhaba arkadaşlar. Halen sizde güncelleme yapmanıza rağmen Weather çalışmıyormu? O zaman şu benim dediklerimi yaparsanız çalışacaktır. 100% çalışıyor (kendim denedim). Demek, başlayalım:

  Arkadaşlar ilk önce Cydia-ya giriyoruz ve ordan Changes sekmesinden Sourceyi seçiyoruz ve şu adresi ekliyoruz.

  tweak.myrepospace.com

  Ardından, adrese giriyoruz ve şu uygulamayı yüklüyoruz:

  iOS 6 Weather App Fix

  Evet arkadaşlar! İşlem tamam! Artık Weather çalşıyor!

 4. 16
  LOadinG

  Ben ilk yaptığımda çalışıyordu bu güncellemeden sonra çalışmaz oldu bu nasıl saçmalık !!

  ve bir şey yayınlıyorsunuz çalışmıyor niye hiç cvp vermiyosunuz acaba ?

+ Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.